مرمریت لاشتر

توضیحات سنگ مرمریت لاشتر

سنگ لاشتر یکی از سنگ های قدیمی ایران است که در دنیا این سنگ به نام پیترا گری ( Pietra Gray Marble ) شناخته شده است.

سنگ لاشتر یکی از محبوب ترین مرمریت های تیره است که بیشتر در نمای و کف داخلی استفاده می شود. این سنگ یکی از معروف ترین و پرفروش ترین سنگ های طبیعی در جهان است که شباهت زیادی به نمونه های خارجی دارد. سنگ لاشترپس از فرآوری به رنگ مشکی مایل به خاکستری با رگه های سفید تبدیل می شود که همین ترکیب رنگی سبب شده تا از آن در طراحی های خاص و لوکس در نمای داخلی، به عنوان سنگ کف، سنگ پله، سنگ دیوار و سرویس های بهداشتی استفاده کنند.

از ویژگی های بارز سنگ لاشتر جذب آب پایین و مقاومت فشاری بالاست. سنگ لاشتر به دلیل شباهت زیاد به سنگ پیتراگری ایتالیا و زمینه رنگ منحصر بفردش مورد استقبال طراحان و سازندگان داخلی و خارجی قرار دارد و به همین دلیل بازار خوبی در بازار های داخلی و بین المللی دارد. سنگ لاشتر در ابعاد تایل و اسلب و با فینیشینگ هایی مانند پولیش، مات، بوش همر، تیشه ای، چرمی و تامبل فرآوری میگردد. همچنین این سنگ بصورت خام به کشورهای مختلف صادرات میگردد.


کاربرد سنگ لاشتر

سنگ لاشتر براق مناسب فضای داخلی اعم از کف و دیواره های داخلی و پله های فضای داخلی ساختمان میباشد و سنگ لاشتر غیر براق مانند لاشتر تیشه ای، بوش همر و کات بروکن مناسب برای فضای خارجی اعم از سنگ نما، سنگ فرش محوطه و پله های بیرونی است.

جهت مشاهده آنالیز سنگ مرمریت لاشتر به جدول آنالیز زیر مراجعه فرماییید.


معدن سنگ لاشتر

معدن سنگ مرمریت لاشتر در 80 کیلومتری جنوب اصفهان در مسیر جاده شهرضا منطقه لاشتر واقع شده است.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ مرمریت لاشتر فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ مرمریت لاشتر فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان را مشاهده نمایید.


دبل بلک - پتراگری - پترا گری- پیتراگری - پیترا گری - اسلب لاشتر - تایل لاشتر - لاشتر تیشه ای - لاشتر چرمی- لاشتر بوش همر - سنگ مشکی - مرمریت مشکی - مرمریت تیره - سنگ کف - سنگ پله لاشتر - فرشی لاشتر - قیمت لاشتر - خرید سنگ لاشتر - سنگ مناسب راه رو - سنگ مناسب راه پله

تولیدکنندگان شاخص مرمریت لاشتر

آنالیز مرمریت لاشتر

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت لاشتر0.442.77312660.42
stone