تراورتن عباس آباد

توضیحات سنگ تراورتن عباس آباد

سنگ تراورتن عباس آباد یکی ازمشهورترین و مرغوب ترین تراورتن های سفید در ایران و جهان است . و مهمترین مشخصه این سنگ در شمایل کلی کانی های ساختاری آن است. کانی های تشکیل دهنده سنگ عباس آباد بر خلاف سایر تراورتن ها، زاویه دار و بلور شکل هستند که این خصوصیت باعث در هم تنیدگی بیشتر لایه های رسوبی تشکیل دهنده آن شده که تراکم و مقاومت بسیار زیاد را برای آن به ارمغان می آورد. به دلیل تراکم بالای این سنگ، در فرآیند فرآوری امکان صیقل پذیری و تولید با کیفیت آن فراهم شده که باعث کاهش نفوذ پذیری و تاثیر پذیری این سنگ در مقابل شرایط محیطی است و این مشخصه ضامن ماندگاری این سنگ با کیفیت اولیه و زیبایی دو چندان برای سالیان زیاد بر نمای ساختمان ها است.

سنگ عباس آباد به واسطه ویژگی ها و خصوصیاتی که دارد مناسب برای تمامی اقلیم های جغرافیایی می باشد. این سنگ دارای تم رنگی سفید و کرم است که بسته به نوع برش و موج، و هاله های سنگ سورت بندی میشود. سنگ عباس آباد اغلب به صورت بی موج و 40 طولی فرآوری و در نمای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان استفاده می شود.


کاربرد سنگ تراورتن عباس آباد:

1- نمای اصلی و بیرونی نمای کلاسیک و مدرن

2- نمای داخلی و دیوار های داخلی

3- محوطه سازی  

4- ساخت مصنوعات دکوراتیو ( گیوتین، صراحی، مبلمان سنگی)

درجات پایین سنگ جهت مصارف نماهای فرعی که زیاد در معرض دید نیستند استفاده میگردد.


قیمت سنگ عباس آباد به عوامل زیر بستگی دارد:

1- رنگ زمینه سنگ تراورتن عباس آباد

2- موج های منظم و یکنواخت سنگ عباس آباد

3- ضخامت مناسب و ابعاد گونیا

4- کیفیت فرآوری و اپوکسی مناسب

5- کیفیت ساب بالا

6- سورت بندی دقیق سنگ عباس آباد

7- طول مناسب سنگ

قیمت سنگ تراورتن عباس آباد به سورت و رنگ زمینه سفید آن دارد به این صورت که هر چه قدر سنگ زمینه سفید یکدست باشد قیمت آن هم بیشتر است. سنگ تراورتن عباس آباد بدلیل سورت های زیادی که دارد بصورت کد سورت بندی میگردد.


معدن سنگ تراورتن عباس آباد

معدن سنگ تراورتن عباس آباد در استان مرکزی شهرستان محلات شهر نیم ور واقع شده است.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ تراورتن عباس آباد به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ تراورتن عباس آباد فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ تراورتن عباس آباد فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


سنگ عباس آباد - تراورتن عباس آباد - سنگ محلات - سنگ نما - سنگ سفید - سنگ نمای سفید - عباس آباد دنده گاوی - عباس آباد موج کبریتی - عباس اباد - عباساباد - قیمت عباس آباد - اسلب عباس آباد - عباس اباد - تولیدکنندگان سنگ عباس اباد - تولیدکنندگان سنگ عباس آباد - تراورتن سفید - قیمت عباس اباد

تولیدکنندگان شاخص تراورتن عباس آباد

آنالیز تراورتن عباس آباد

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
تراورتن عباس آباد82.53.84600.25

سنگ‌های مشابه تراورتن عباس آباد

stone