مرمریت هرسین

توضیحات سنگ مرمریت هرسین

سنگ مرمریت هرسین با تم زمینه ی کرم مایل به خاکستری است که رگه های کریستالی موصوف به شاخ گوزنی در آن دیده میشود. این سنگ یکی از شناخته شده ترین و پرفروش ترین سنگ های مرمریت ایران است. وجود چند ویژگی مهم ازجمله رنگ روشن و یکدست بودن این سنگ را به عنوان یک سنگ پر فروش و پرمخاطب قرار داده است.. 

سنگ مرمریت هرسین از دو جبهه معدنی به نام های معدن سردار و معدن شهاب سنگ استخراج می شود.


ویژگی های سنگ مرمریت هرسین

سنگ هرسین ساب پذیری و مقاومت فشاری بالایی دارد و بدلیل رنگ یکنواخت و ملایم و همچنین براقیت زیاد کاربردهای گوناگونی در ساختمان دارد. مرمریت هرسین به راحتی با دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هم خوانی پیدا می کند بنابراین با تغییر ترندهای دکوراسیون های سالیانه، به راحتی همخوانی پیدا می کنند.


کابرد سنگ مرمریت هرسین

سنگفرش واحدهای مسکونی و تجاری-اداری، سنگ پله، سنگفرش مشاعات و راه روها و سنگ نمای داخلی ساختمان از جمله کاربرد های سنگ مرمریت هرسین می باشد.


معدن سنگ مرمریت هرسین

معدن سنگ مرمریت هرسین در فاصله‌ی 26 کیلومتری از شهر کرمانشاه و ما بین شهرستان‌های هرسین و کوهدشت قرار دارد.

جهت مشاهده آنالیز سنگ مرمریت هرسین به جدول آنالیز زیر مراجعه فرمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ مرمریت هرسین فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ مرمریت هرسین فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان را مشاهده نمایید.


سنگ کرم - سنگ کف - مرمریت کرم - سنگ مناسب کف - سنگفرش - هرسین سردار - هرسین شهاب سنگ - اسلب هرسین - پله هرسین - قیمت هرسین - سنگ هرسین - فرشی هرسین - سنگ راه رو - سنگ راه پله

تولیدکنندگان شاخص مرمریت هرسین

آنالیز مرمریت هرسین

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت هرسین0.842.7439800.95
stone