مرمریت دهبید اسپایدر

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر دارای زمینه ای قهوه ای سوخته مایل به مشکی است که رگه های کاراملی به شکل تار عنکبوت در آن تنیده است. هم چنین این سنگ با نام دهبید مشکی نیز شناخته می شود.

زیبایی این سنگ علاوه بر رنگ زمینه خاصش به دلیل رگه های طلایی عنکبوتی آن نیز می باشد. از آنجا که اصولا رنگهای تیره در دسته رنگهای گرم قرار می گیرند این سنگ نیز با رنگ زمینه تیره خود شکوه و گرمی خاصی به فضای شما خواهد بخشید. یکی از سورت های سنگ دهبید اسپایدر زمینه ای بسیار تیره و مشکی است بدون رگه و کاملا یکدست که این سورت سنگ به نام سنگ عقیق دهبید فرآوری و عرضه میگردد.

سورت های دیگر سنگ مرمریت دهبید اسپایدر نیز همان شفافیت و زیبایی را دارد؛ تنها با این تفاوت که رنگ زمینه آن کمی روشن و یا دارای رگه های پهن است. از ویژگی بارز سنگ مرمریت دهبید اسپایدر میتوان به جذب آب پایین و ساب پذیری عالی آن اشاره کرد. این سنگ اغلب بصورت اسلب و تایل فرآوری میگردد.


ویژگی های سنگ مرمریت دهبید اسپایدر

از مهمترین ویژگی این سنگ، براقیت و شفافیت بالای آن می باشد که موجب شده این سنگ از جمله مرمریت های تیره و لوکس در بازار سنگ ایران شناخته شود.

  • جذب آب بسیار پایین
  • ساب پذیری بسیار بالا
  • مقاومت سایشی بالا
  • رنگ زیبا و منحصربفرد


کابرد سنگ مرمریت دهبید اسپایدر

با توجه به تم رنگی زیبای این سنگ و رگه های اسپایدری که به زیبایی در هم تنیده اند در صورت به کاربردن آن در نماهای داخلی شکوه و گرمی خاصی به فضا می بخشد.از دیگر کاربردهای این سنگ عبارتند از:

  • سنگفرش داخلی و نماهای داخلی
  • دیوار و سنگ کف لابی
  • قاب و کف آسانسور
  • محیط های اداری، واحدهای لوکس تجاری

به کاربردن سنگهای با رنگهای روشن در کنار مرمریت دهبید اسپایدر موجب دو چندان شدن زیبایی آن می شود. سنگ اسپایدر نیز مانند دیگر مرمریت ها در صورت قرار گرفتن در معرض نورخورشید رنگ و ساب خود را از دست خواهند داد.

معدن سنگ مرمریت دهبید اسپایدر

این سنگ از معادن واقع در استان فارس و در نزدیکی شهر صفاشهر واقع گردیده است.


در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ مرمریت دهبید اسپایدر فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ دهبید اسپایدر فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ مرمریت دهبید اسپایدر به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.


دهبید مشکی - سنگ عقیق - دهبید عقیق - اسلب اسپایدر - قیمت سنگ اسپایدر - اسلب دهبید مشکی - دهبید اسپایدر - سنگ اسپایدر - سنگ دهبید مشکی - مرمریت تیره - مرمریت قهوه ای - مرمریت مشکی - سنگ کف - فرشی دهبید اسپایدر- فرشی دهبید مشکی - قیمت دهبید مشکی - سنگ مناسب راه رو - سنگ مناسب راه پله - پله دهبید اسپایدر - پله دهبید مشکی

تولیدکنندگان شاخص مرمریت دهبید اسپایدر

آنالیز مرمریت دهبید اسپایدر

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت دهبید اسپایدر0.432.72412350.16

کاربردهای مرمریت دهبید اسپایدر

سنگ‌های مشابه مرمریت دهبید اسپایدر

stone