تراورتن ابیانه

سنگ تراورتن ابیانه با تم سفید روشن جزء تراورتن های سفید محسوب میشود. درجات پایین این سنگ، کرم و بژ است که هاله های صورتی و سیاه در آن دیده میشود. سنگ تراورتن ابیانه غالبا به صورت بی موج برش داده می­ شود و درجات خوب آن در نماهای ساختمان، نماهای رومی و کلاسیک بسیار مناسب است. سنگ تراورتن ابیانه از لحاظ رنگ و طرح شباهت زیادی به تراورتن آتشکوه، و تراورتن دره بخاری دارد ؛ ولی تخلخل و جذب آب تراورتن ابیانه از تراورتن آتشکوه و دره بخاری بیشتر است.

 سنگ تراورتن ابیانه نسبت به تراورتن های مشابه از قیمت مناسبتری برخوردار است و به همین دلیل مورد توجه معماران و سازندگان ساختمان قرار دارد. درجات پایین تر تراورتن ابیانه در قسمتهایی از ساختمان که در معرض دید کمتری است استفاده می شود.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ تراورتن ابیانه به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

معدن سنگ تراورتن ابیانه در استان مرکزی شهرستان کاشان، روستای تاریخی ابیانه واقع شده است.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ تراورتن ابیانه فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ تراورتن ابیانه فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


تراورتن سفید - تراورتن روشن - تراورتن ابیانه - سنگ ابیانه - سنگ نما - سنگ مناسب نما - قیمت سنگ ابیانه - قیمت تراورتن ابیانه - اسلب تراورتن ابیانه - اسلب سنگ ابیانه - تولیدکنندگان سنگ ابیانه - خرید سنگ ابیانه - سنگ سفید

تولیدکنندگان شاخص تراورتن ابیانه

آنالیز تراورتن ابیانه

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
تراورتن ابیانه92.4634601.07
stone