مرمریت دهبید مروارید

توضیحات سنگ مرمریت دهبید مروارید

سنگ مرمریت دهبید مروارید دارای زمینه ای کرم روشن و بژ است که رگه های کریستالی که اصطلاحاً شاخ گوزنی گویند در آن دیده می شود. 

سورت های دیگر سنگ مرمریت دهبید مروارید نیز همان شفافیت و زیبایی را دارد؛ تنها با این تفاوت که رنگ زمینه آن کمی تیره و یا دارای شاخ گوزنی بیشتر و ناخالصی است.


ویژگی های سنگ مرمریت دهبید مروارید

از ویژگی بارز سنگ مرمریت دهبید مروارید میتوان به جذب آب پایین و ساب پذیری عالی آن اشاره کرد. این سنگ کمی نسبت به سایر سنگ های منطقه دهبید تیره تر است و اغلب بصورت اسلب و قواره های بزرگ فرآوری میگردد.


کاربرد سنگ مرمریت دهبید مروارید

کاربرد آن در سنگفرش واحدهای مسکونی، اداری و تجاری و سنگ نمای داخلی ساختمان میباشد.


سنگ دهبید مروارید یکی از معادن منطقه دهبید است که معادن مختلفی از جمله؛ معدن سنگ دهبید شایان، پارامونت، چاه مرغی، زارعی و …. در این منطقه هستند. مشخصات فیزیکی و شیمیایی تمامی معادن سنگ مروارید تقریبا یکسان است و کمی تفاوت ظاهری دارند.


جهت مشاهده و آنالیز سنگ مرمریت دهبید مروارید به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ مرمریت دهبید مروارید فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ دهبید مروارید فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


مرمریت کرم - مرمریت مروارید - سنگ دهبید - مرمریت دهبید مروارید - کرم مروارید - مرمریت شاخ گوزنی - سنگ کف - سنگ پله مرمریت مروارید - فرشی دهبید مروارید - سنگ راه رو - سنگ راه پله - قیمت سنگ دهبید مروارید - اسلب مروارید - اسلب دهبید مرواربد - مرمریت بژ

تولیدکنندگان شاخص مرمریت دهبید مروارید

آنالیز مرمریت دهبید مروارید

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت دهبید مروارید0.882.643.712300.22

کاربردهای مرمریت دهبید مروارید

stone