مرمریت سمیرم

سنگ سمیرم از خانواده سنگ های لایم استون آهکی و سفید می ­باشد که بدلیل تراکم بالا نسبت به سایر سنگ های لایم استون با نام سنگ مرمریت سمیرم نیز نامیده میشود. این سنگ دارای زمینه سفید شیری است که در سورت های ضعیف این سنگ رگه های سیاه و زردی دیده میشود. سنگ سمیرم جزء سنگ های قدیمی ایران است که در قسمتهای مختلف ساختمان از جمله نمای ساختمان استفاده می شد. سنگ سمیرم اغلب بصورت ابعاد طولی و با روش سابیده، چرمی، تیشه ای ، بادبر و گیوتین فرآوری و در نمای داخلی و بیرونی ساختمان استفاده مینمایند. یکی از ویژگی های سنگ سمیرم رنگ روشن آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی و نمای بیرونی ساختمان خود استفاده نمایند. نام دیگر این سنگ در بازار سنگ اسنو وایت می باشد.

معدن سنگ سمیرم در جنوب استان اصفهان شهرستان سمیرم واقع گردیده است.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ سمیرم به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ سمیرم فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ سمیرم فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


سنگ سمیرم - مرمریت سمیرم - لایم استون سمیرم - لایمستون سمیرم - لایمستون - لایمستون سفید - لایم استون سفید - ترامیت - ترامیت سمیرم - قیمت مرمریت سمیرم - قیمت لایم استون سمیرم - قیمت لایمستون سمیرم - قیمت سنگ سمیرم - سنگ سفید - سنگ اسنو وایت - اسنو وایت - قیمت سنگ اسنو وایت

تولیدکنندگان شاخص مرمریت سمیرم

آنالیز مرمریت سمیرم

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت سمیرم0.642.6638701.24

کاربردهای مرمریت سمیرم

stone