چینی پرشین اسکاتو

سنگ چینی پرشین اسکاتو دارای زمینه سفید و خطوط طوسی و مشکی که شباهت زیادی به سنگ چینی اربسکاتو ایتالیا دارد. در واقع سنگ چینی پرشین اسکاتو یکی از سورت های سنگ چینی الیگودرز بوده که دارای رنگ زمینه ی سفید و در سطح آن رگه های خاکستری و مشکی رنگ مشاهده می شود. سنگ چینی پرشین اسکاتو یکی از انواع سنگ‌های چینی است که با زمینه سفید زیبا و الگوهای منحصر به فرد خود، جذابیت و استحکام بالایی دارد. این سنگ با ارزش و منحصر به فردی که در حوزه طراحی داخلی و معماری دارد.


ویژگی سنگ چینی پرشین اسکاتو

از مهم ترین و بارز ترین ویژگی های سنگ چینی یا کریستال، جذب آب ناچیز و تراکم و ساب پذیری بسیار بالای آن می باشد. همچنین قابلیت ایجاد ورق های بوک مچ و فورمچ که زیبایی خیره کننده ای داشته و در بسیاری از پروژه های لوکس و مجلل مورد استفاده قرار می گیرد.

  • جذب آب بسیار پایین
  • ساب پذیری بسیار بالا
  • مقاومت سایشی بالا
  • رنگ سفید و بافت منحصربفرد


کاربرد سنگ چینی پرشین اسکاتو

اسلب سنگ چینی پرشین اسکاتو در دکوراسیون مجموعه های لوکس و مدرن همچون سالن های زیبایی، سالن های کنفرانس، اداری، کافه ها و ساختمان های مسکونی و هم در دیزاین نمای خارجی، برج های اداری و خانه های ویلایی قابل استفاده است. این سنگ به دلیل مرغوبیت و کیفیت بالایی که دارد، علاوه بر ایجاد محیطی شیک و مدرن، آسایش و راحتی را نیز برایتان به ارمغان می آورد.

  • سنگ کف سالن های پذیرایی
  • سنگ کف لابی و مشاعات
  • کانتر ، جزیره ، صفحه کابینت
  • سنگ نمای داخلی
  • حاشیه آسانسور
  • سنگ کف و دیوارهای سرویس بهداشتی و آشپزخانه


سنگ چینی پرشین اسکاتو به علت زیبایی ظاهری و استحکام بالای آن، در صنایع معماری و دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سنگ برای ساخت بناهای اصلی، کف‌پوش‌ها، دیوارها، پله‌ها و محصولات ساختمانی استفاده می‌شود.


معدن سنگ چینی پرشین اسکاتو

معدن سنگ چینی پرشین اسکاتو در استان لرستان شهرستان الیگودرز واقع شده است.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ چینی پرشین اسکاتو فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ چینی پرشین اسکاتو فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ چینی پرشین اسکاتو به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.


چینی سفید - سنگ پرشین اسکاتو - سنگ اسکاتو - چینی سفید پرشین اسکاتو - سنگ کف - سنگ پله پرشین اسکاتو - فرشی پرشین اسکاتو - سنگ راه پله - سنگ راه رو - سنگ کریستال پرشین اسکاتو - اسلب پرشین اسکاتو - بوکمچ پرشین اسکاتو - فورمچ پرشین اسکاتو - قیمت پرشین اسکاتو - قیمت سنگ اسکاتو - بوک مچ پرشین اسکاتو

تولیدکنندگان شاخص چینی پرشین اسکاتو

آنالیز چینی پرشین اسکاتو

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
چینی پرشین اسکاتو0.042.714.19300.08
stone