چینی سایمان

سنگ چینی سایمان یکی از زیباترین کریستال های ایران است با زمینه‌ی سفید و خطوطی نامنظم طوسی و مشکی در این رنگ سفید نمایان است. جنس کریستالی و بلوری این سنگ باعث شده ساب و براقیت بسیارخوبی به خود بگیرد، به طوری که این سنگ انعکاس نور بسیار زیبایی دارد و با وجود آنالیز بسیار ممتاز جز سنگهای کریستال برتر ایران و دنیا محسوب می گردد.

از طرح های بوک مچ و فورمچ سنگ چینی سایمان برای طراحی و سنگ کف و دیواره های لابی و سنگ کف سالن های مجلل و تالارها استفاده می نمایند.

سنگ چینی سایمان معمولا بصورت اسلب فرآوری می گردد و به سایز دلخواه مشتری برش داده می شود. طرح بوک مچ و فور مچ سنگ چینی سایمان بسیار زیباست و اکثر طراحان در طراحی دکوراسیون داخلی خود از طرح های بوکمچ و فورمچ چینی سایمان استفاده می کنند.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ چینی سایمان به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

معدن سنگ چینی سایمان در استان کردستان شهرستان قروه واقع شده است.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ چینی سایمان فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ چینی سایمان فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


چینی سفید - سنگ سفید - سنگ سایمان - سنگ سفید سایمان - چینی سایمان - سنگ کف - سنگ کریستال سایمان - سای مان - پله سایمان - فرشی سایمان - سنگمناسب راه رو - سنگ مناسب راه پله - بوکمچ سایمان - بوک مچ سایمان - فورمچ سایمان - اسلب سایمان - قیمت سنگ سایمان

تولیدکنندگان شاخص چینی سایمان

آنالیز چینی سایمان

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
چینی سایمان0.122.693.910800.08
stone