مرمریت پرشین سیلک

سنگ مرمریت پرشین سیلک یکی از انواع سنگ‌های مرمریت با رنگ و طرح های استثنایی است که جذابیت و لطافت طبیعی را به هر فضایی می‌بخشد. این سنگ با ویژگی‌های خاص خود، در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. رنگ اصلی این سنگ معمولاً خاکستری و رگه ها و هاله های سفید در آن پراکنده است. سنگ مرمریت پرشین سیلک از دو معدن مجزا به نام معدن بیات و معدن هاشمی استخراج میگردد. این سنگ اغلب بصورت اسلب و قواره های بزرگ فرآوری میگردد.


ویژگی های سنگ مرمریت پرشین سیلک

از مهمترین ویژگی این سنگ، براقیت و شفافیت بالا و رنگ زمینه طوسی روشن آن می باشد که موجب شده این سنگ از جمله مرمریت های سیلور روشن و لوکس در بازار سنگ ایران شناخته شود.

  • جذب آب بسیار پایین
  • ساب پذیری بسیار بالا
  • مقاومت سایشی بالا
  • رنگ زیبا و منحصربفرد


کاربرد سنگ مرمریت پرشین سیلک

با توجه به طرح و زمینه سیلور روشن و گرمی و زیبایی خاصی که این سنگ دارد مناسب کلیه فضاهای داخلی ساختمان می باشد. از دیگر کاربردهای این سنگ عبارتند از:

  • سنگفرش داخلی و نماهای داخلی
  • دیوار و سنگ کف لابی
  • قاب و کف آسانسور
  • محیط های اداری، واحدهای لوکس تجاری


معدن سنگ مرمریت پرشین سیلک

معادن سنگ پرشین سیلک در استان های فارس و یزد واقع شده است.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ پرشین سیلک فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ پرشین سیلک فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ مرمریت پرشین سیلک به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.


مرمریت پرشین سیلک - سیلک امپرادور - پرشینسیلک - مرمریت پرشین - مرمریت سیلور -سنگ کف - سنگ پله پرشین سیلک - سنگ پله پرشین - فرشی پرشین سیلک - سنگ راه پله - سنگ راه رو - قیمت پرشین سیلک - اسلب پرشین سیلک - اسلب سیلک امپرادور - سیلک امپراتور - بوکمچ پرشین سیلک - فورمچ پرشین سیلک - بوکمچ سیلک امپرادور - سنگ سیلک امپرادور - قیمت سیلک امپرادور - سنگ پرشین سیلک

تولیدکنندگان شاخص مرمریت پرشین سیلک

آنالیز مرمریت پرشین سیلک

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
مرمریت پرشین سیلک0.842.643.311700.7
stone