سنگبری تکتا

تعداد بازدید :
آخرین بروز رسانی :1403/02/03
سنگبری تکتا
marble

سنگبری تکتا سنگ به مدیریت آقای حمید خراسانی تولید کننده مرمریت مشکی نجف آباد به صورت تایل و اسلب، تولید انواع اسلب گرانیت در هر سایز و ضخامتی واقع در شهرک صنعتی محمود آباد میباشد.

همچنین این مجموعه بهره بردار و صادرکننده کوپ معدن مشکی نجف آباد (معدن پارس) به مدیریت آقای امیر خراسانی واقع در اتوبان اصفهان نجف آباد رو به روی مسکن مهر فولادشهر میباشد.

مجموعه تکتا سنگ دارای بیش ازنیم قرن تجربه و سابقه درخشــان در زمیــنه تهیه و تولید سنگ های ساختمانـــی و یکی از تولیدکنندگان و صادرکننده گان با سابقه و مطرح در سطح کشور می باشد وافتخار فعالیت درزمینه صادرات به چند کشور جهان را در کارنامه فعالیت خود دارد. این مجموعه با در اختیار داشتن کادری مجرب ، کارخانه ای مدرن و معادن اختصاصی خود مانند معدن مشکی پارس نجف آباد و مرمریت بهسنگان درحال ارائه بهترین کیفیت سنــگ و میزان بالای تولید با قیمت های رقابتی بوده که با تکیه به این موضوع، رضایت مشتریان خود راجلب نموده است.


سنگ یاب راهنمای جامع خرید و فروش سنگ های تزئینی و ساختمانی به همراه آنالیز و کاربرد سنگ ها، به شما کمک میکند تا در کمترین زمان بهترین انتخاب را داشته باشید.


مشکی نجف آباد - گرانیت مشکی نطنز - سفید نطنز - گرانیت دانه اناری بیرجند - گرانیت جنگلی بیرجند - سنگبری تکتا - اصفهان - مرمریت مشکی نجف آباد - چرمی - جنگلی بیرجند

سنگبری تکتا

مدیریت:
حمید خراسانی
مدیر فروش:
حمید خراسانی
توان تولید:
  • اسلب
  • تایل
  • طولی
  • پله
  • چرمی
محصولات دیگر:

محصولات سنگبری تکتا

اطلاعات تماس

تلفن کارخانه:
+98- 31- 3380- 2272
فکس:
+983133804471
همراه مدیریت:
+98- 913- 118- 4735
همراه مدیر فروش:
+98- 913- 118- 4735
آدرس کارخانه:
اصفهان - شهرک صنعتی محمودآباد - خیابان 24 شرقی
سایت:
آدرس تلگرام:
آدرس واتس‌آپ:
آدرس اینستاگرام:
دفتر فروش:
    این صفحه را با دیگران به اشتراک بگذارید