لایم استون کوه سفید قم

سنگ کوه سفید یکی دیگر از انواع سنگ های لایم استون با زمینه روشن مایل به سفید می‌باشد که از نظر سورت، در یک یا دو نوع سورت بندی می‌شود. این سنگ مانند سایر لایم استون ها دارای جذب آب بالا و مقاومت فشاری و سایشی پایینی برخوردار است. و عمده تولیدات آن نیز در بازار داخلی در ابعاد 40 طولی بصورت سابیده و چرمی می‌باشد. با توجه به جنسیت آن، این نوع لایم استون نیز تنها قابلیت استفاده در نمای داخلی ساختمان را دارد و از ان در بخش هایی چون بدنه راه پله، بدنه داخلی ساختمان، پارکینگ و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معدن سنگ لایم استون کوه سفید قم واقع در روستای کوه سفید در بخش قمرود استان قم است که بیش از ۵۰ سال است در حال فعالیت است.

 جهت مشاهده و آنالیز سنگ لایم استون کوه سفید به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ کوه سفید فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ لایم استون کوه سفید قم فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


لایمستون کوه سفید - لایم استون کوه سفید - لایمستون کوسفید - ترامیت - ترامیت کوه سفید - قیمت سنگ کوه سفید - قیمت لایم استون کوه سفید - قیمت لایمستون کوه سفید - لایمستون سفید - لایم استون سفید - سنگ چرمی کوه سفید

تولیدکنندگان شاخص لایم استون کوه سفید قم

آنالیز لایم استون کوه سفید قم

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
لایم استون کوه سفید قم2.322.432.76802.49

کاربردهای لایم استون کوه سفید قم

stone