لایم استون اسلام آباد

سنگ اسلام آباد از خانواده لایم استون است که این دسته از سنگ ها اصولا بدلیل آهکی بودن جذب آب بالایی دارند. سنگ اسلام آباد دارای رنگی روشن مایل به سفید و در بعضی مواقع هاله های تیره در آن دیده می شود. رنگ سفید، یکدست بودن و همچنین قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه این سنگ را در زمره سنگ های پرفروش قرار داده است. سنگ های لایم استون بدلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی کمی که دارند مناسب فضاها و اماکنی که تردد و رطوبت زیادی دارند، نیست. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فن آوری نانو می توان سنگ های لایم استون را با نانو پوشش داد و ضعف آن در برابر جذب آب و جرم پذیری را بر طرف نمود.


ویژگی های سنگ اسلام آباد

یکی از ویژگی های سنگ اسلام آباد رنگ روشن و یکدست بودن آن است که باعث می شود کارفرمایان و سازندگان با یک قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه از این سنگ زیبا برای نمای فضاهای داخلی ساختمان خود استفاده نمایند.

  • رنگ سفید و روشن
  • قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه
  • یکدست بودن
  • جذب آب بالا
  • مقاومت فشاری کم


کاربرد سنگ اسلام آباد

کاربرد این سنگ در نمای داخلی ساختمان از جمله سنگی مناسب برای پوشش دیواره های پارکینگ، راه پله و راه روها میباشد.

  • سنگ نمای دیوار راه پله ساختمان
  • سنگ نمای دیوار پارکینگ
  • سنگ نمای دیواره لابی و پاگرد


معدن سنگ لایم استون اسلام آباد

معدن سنگ لایم استون اسلام آباد در استان کرمانشاه شهرستان اسلام آباد واقع گردیده است.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ لایم استون اسلام آباد به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ اسلام آباد فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ لایم استون اسلام آباد فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


لایمستون اسلام اباد - لایمستون اسلام آباد - لایم استون اسلام اباد - لایم استون اسلام آباد - لایمستون - ترامیت - قیمت لایم استون اسلام اباد - قیمت لایم استون اسلام آباد - قیمت لایمستون اسلام اباد - قیمت لایمستون اسلام آباد - قیمت اسلام اباد - قیمت اسلام آباد - لایمستون سفید - لایم استون سفید

تولیدکنندگان شاخص لایم استون اسلام آباد

آنالیز لایم استون اسلام آباد

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
لایم استون اسلام آباد1.462.482.88302.12

کاربردهای لایم استون اسلام آباد

stone