ترامیت داتیس همدان

سنگ ترامیت داتیس همدان از خانواده سنگ های لایم استون است که این دسته از سنگ ها اصولا بدلیل آهکی بودن جذب آب بالایی دارند. سنگ ترامیت همدان دارای رنگی روشن مایل به سفید و در بعضی مواقع هاله های تیره در آن دیده می شود. رنگ سفید، یکدست بودن و همچنین قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه این سنگ را در زمره سنگ های پر فروش قرار داده است.


ویژگی های سنگ ترامیت همدان

این سنگ مانند سایر لایم استون ها دارای جذب آب بالا و مقاومت فشاری و سایشی پایینی برخوردار است. سایر ویژگی های سنگ ترامیت همدان عبارتند از:

  • رنگ سفید و روشن
  • قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه
  • یکدست بودن
  • جذب آب بالا
  • مقاومت فشاری کم


کاربرد سنگ ترامیت همدان

سنگ های لایم استون بدلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی کمی که دارند مناسب فضاها و اماکنی که تردد و رطوبت زیادی دارند، نیست. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فن آوری نانو می توان سنگ های لایم استون را با نانو پوشش داد و ضعف آن در برابر جذب آب و جرم پذیری را بر طرف نمود. کاربرد این سنگ در نمای داخلی ساختمان از جمله سنگی مناسب برای پوشش دیواره های پارکینگ، راه پله و راه روها میباشد.

  • سنگ نمای دیوار راه پله ساختمان
  • سنگ نمای دیوار پارکینگ
  • سنگ نمای دیواره لابی و پاگرد


معدن سنگ ترامیت همدان

معدن سنگ ترامیت همدان در استان همدان واقع گردیده است.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ ترامیت همدان به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ ترامیت همدان فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ ترامیت همدان فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


لایم استون همدان - لایمستون همدان - لایمستون - ترامیت - ترامیت همدان - قیمت ترامیت همدان - قیمت لایم استون همدان - قیمت لایمستون همدان - قیمت سنگ همدان - لایم استون سفید - لایمستون سفید - سنگ داتیس - ترامیت داتیس

تولیدکنندگان شاخص ترامیت داتیس همدان

آنالیز ترامیت داتیس همدان

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
ترامیت داتیس همدان1.782.372.88902.49

کاربردهای ترامیت داتیس همدان

stone