ترامیت همدان

سنگ ترامیت همدان از خانواده سنگ های لایم استون است که این دسته از سنگ ها اصولا بدلیل آهکی بودن جذب آب بالایی دارند. سنگ ترامیت همدان دارای رنگی روشن مایل به سفید و در بعضی مواقع هاله های تیره در آن دیده می شود. رنگ سفید، یکدست بودن و همچنین قیمت مناسب نسبت به سنگ های مشابه این سنگ را در زمره سنگ های پر فروش قرار داده است. سنگ های لایم استون بدلیل جذب آب بالا و مقاومت سایشی کمی که دارند مناسب فضاها و اماکنی که تردد و رطوبت زیادی دارند، نیست. البته امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فن آوری نانو می توان سنگ های لایم استون را با نانو پوشش داد و ضعف آن در برابر جذب آب و جرم پذیری را بر طرف نمود. کاربرد این سنگ در نمای داخلی ساختمان از جمله سنگی مناسب برای پوشش دیواره های پارکینگ، راه پله و راه روها میباشد. لازم به ذکر است این سنگ چنانچه توسط نانو پوشش داده شود مناسب نمای بیرونی ساختمان در مناطق آب و هوایی خشک نیز میباشد.

معدن سنگ ترامیت همدان در استان همدان واقع گردیده است.

جهت مشاهده و آنالیز سنگ ترامیت همدان به جدول آنالیز زیر مراجعه نمایید.

در صورت درخواست استعلام قیمت سنگ ترامیت همدان فرم زرد رنگ زیر را کلیک نمایید تا درخواست شما برای تولیدکنندگان آن ارسال گردد. و در صورت درخواست مشاهده لیست تولید کنندگان سنگ ترامیت همدان فرم آبی رنگ زیر را کلیک نمایید تا لیست تولید کنندگان آن را مشاهده نمایید.


لایم استون همدان - لایمستون همدان - لایمستون - ترامیت - ترامیت همدان - قیمت ترامیت همدان - قیمت لایم استون همدان - قیمت لایمستون همدان - قیمت سنگ همدان - لایم استون سفید - لایمستون سفید

تولیدکنندگان شاخص ترامیت همدان

آنالیز ترامیت همدان

تخلخلوزنمقاومت سایشیمقاومت فشاریجذب آب
حداقل میزان مطلوبpetty2.52.55000.3
حداکثر میزان مطلوب2.52.8615001.5
ترامیت همدان1.782.372.88902.49

کاربردهای ترامیت همدان

stone